Polkowicki Dzień Drzewa z udziałem uczniów z SP3

20 września br. uczestniczyliśmy w Polkowickim Dniu Drzewa. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy V e i V g, którzy brali udział w różnych zajęciach i warsztatach zorganizowanych w tym dniu w Polkowickim Rynku. Mogli na przykład zrobić  torbę ekologiczną, zbadać jakość powietrza, poznać leśne ciekawostki, dmuchać ogromne bańki mydlane czy sprawdzić swoje wiadomości w kole wiedzy ekologicznej, a nawet napić się polkowickiej wody z saturatora lub soku ze świeżych owoców. Na koniec uczniowie wyładowali energię , skacząc na dmuchańcach! To był dzień pełen wrażeń!

JG  i IF