ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI Z PIOSENKĄ PATRIOTYCZNĄ

Uroczystości z okazji Święta Niepodległości odbyły się w naszej szkole 8 listopada. Młodsze i starsze dzieci uczestniczyły w uroczystych apelach. O godz. 11:11 wielu uczniów i nauczycieli zaśpiewało wspólnie Mazurka Dąbrowskiego. Uroczystości towarzyszył podniosły nastrój potęgowany recytacją wierszy laureatów konkursu patriotycznego oraz tańcami, które zaprezentowały uczennice klas V  i VI. Występy taneczne  z szarfami i flagami nawiązywały do barw narodowych. W patriotycznym śpiewaniu klas starszych uczestniczył chór Cantabile wraz z Bąblami – najmłodszymi członkami zespołu. Bąble tego dnia odniosły sukces zajmując I miejsce w XIV Konkursie Pieśni Patriotycznej. Uroczystość była dla wszystkich piękną lekcją patriotyzmu i historii.