ŻEGNAMY ABSOLWENTÓW I NAGRADZAMY MISTRZÓW!

19 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2018/19. Odbyły się dwie uroczystości pożegnania absolwentów (klas ósmych i gimnazjalnych), na których najlepszym absolwentom zostały wręczone Nagrody Burmistrza i świadectwa z wyróżnieniem. Uczniowie pozostałych klas spotkali się z wychowawcami w salach. W tym roku szkolnym po raz pierwszy zostały wręczone puchary „Mistrza” w kilku kategoriach (w każdym poziomie klas). Oto najlepsi w danej dziedzinie:

Mistrz Nauki
Gliszczyńska Pola kl. 4b
Prymatczuk Wiktor kl. 5e, Bańka Bartłomiej kl. 5f
Amelia Omińska kl. 6c
Julia Latos kl. 7c
Otylia Stępień kl. 8d, Krzysztof  Pajdowski kl. 8d

Mistrz Sportu
Ambroziak Maksym  4 b
Koszykarki - Katarzyna Bajus, Dobrochna Bogus, Nikola Jarosz, Julia Łysakowska, Martyna Owczarek, Klaudia Pilichowska, Weronika Piotrowicz, Izabela Romaszko, Bianka Szewczyk, Wiktoria Tetera, Ala Tylkowska, Hanna Klepuszewska
Dobrochna Bogus kl. 6d
Julia Latos kl. 7c
Kornel Powaserowski kl. 8d

Mistrz Frekwencji
Biedrzycka Julia  1a, Tomalik Tomasz  1b, Turczynowski Wojciech  1 c
Florek Szymon 2 d, Kwas Oliwia 2 d
Zborowski Nikodem 4a. Podsiadlikowski Gracjan 4d, Koliński Bartosz 4 e, Szumańska Matylda 4g,
Glapiński Kacper 4 h, Kubacki Olivier 4 h,
Pólkowski Dawid 5e, Tkaczyk Roksana  5f
Maja Klimkiewicz kl. 7b
Otylia Stępień 8d, Tomasz Łyga 8b, Konrad Krysztof 8c

Mistrz Aktywności Społecznej
Klepuszewska Hanna 5 f; Piertanik Klaudia 5 f; Pólkowski Dawid 5 e
Julia Lorek kl. VIa
Hanna Doskocz kl. VIIIa

Mistrz Egzaminu
Kamil Jakubowski kl. VIIIe
Hanna Doskocz kl. VIIIa
Emilia Łachowska kl. VIIIc

Gratulujemy wszystkim uczniom sukcesów i życzymy odpoczynku w czasie wakacji, a absolwentom dostania się do wymarzonych szkół.