Nasza szkoła laureatem konkursu #OSEWyzwanie!

konkurs ose osehero

 

Zostały ogłoszone wyniki i przyznane nagrody w Ogólnopolskim Konkursie #OSEWyzwanie zorganizowanym przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie (w skrócie NASK). Wzięlo w nim udział 1606 placówek. Konkurs był przeznaczony dla szkół z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców. Warunkiem koniecznym było zgłoszenie się szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna. Kolejnym zadaniem było przygotowanie pracy plastycznej pt. "Smart szkoła". Wykonała ją uczennica klasy 5f Paulina Hojdeczko. Szansę na wygraną zwiększyła również deklaracja przystapienia do programów OSE Hero oraz CodeWeek. Nasza szkoła, jako jedyna z powiatu polkowickiego, znalazła się wśród laureatów konkursu i tym samym zdobyła nagrodę w postaci mobilnej pracowni komputerowej składającej się z 16 laptopów. Nagrody będą przekazywane do szkół w trakcie bieżącego roku szkolnego. 

 

ose konkurs praca