Konkursy

A- A A+

Międzynarodowy Dzień Mediacji

Zachęcamy wszystkie dzieci i młodzież do udziału w organizowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości konkursie na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy o tematyce związanej z mediacją - jedną z metod ADR.  Prace należy przesłać w formie elektronicznej do dn. 12 lipca 2020 roku na adres e-mail zamieszczony w regulaminie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: głośniki JBL, opaski monitorujące Huawei i dyplomy, których rozdanie odbędzie się w Ministerstwie Sprawiedliwości. Szczegóły w regulaminie na stronie: https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/konkurs-dla-mlodziezy-na-plakat-promujacy-miedzynarodowy-dzien-mediacji

Światowy Dzień Wiatru

Aby wziąć udział w wyzwaniu wystarczy indywidualnie lub w dwuosobowym zespole wykonać kreatywną pracę artystyczną, nagrać krótki filmik z tik-tokerem lub film opublikowany na Instagramie czy Facebooku z hashtagiem #dzienwiatruzedpr, który pokaże znaczenie wiatru w codziennym życiu każdego z nas. Forma jest dowolna, dlatego w konkursie mogą się wykazać zarówno młodsze dzieci, jak i starsi uczniowie. Dla członków najlepszych grup przygotowane są atrakcyjne nagrody – elekryczne hulajnogi, latawce, zabawki edukacyjne i inne gadżety dla najmłodszych. Zgłoszenia można wysyłać od 15 do 30 czerwca na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wyniki poznamy 20 lipca.

02

Regulamin konkursu

INTERNETOWY KONKURS O INTERNECIE…

W RAMACH SZKOLNEGO TYGODNIA PROFILAKTYKI OGŁASZAMY

 INTERNETOWY KONKURS O INTERNECIE…

W wirtualnym świecie

dobrze się czujecie,

ale czy na pewno wiecie,

że bezpieczeństwo tam znajdziecie???

A może jednak wszystkiego nie wiecie,

i teraz Wy swoich sił spróbujecie…?

pies

Regulamin konkursu.

Konkursu Fotograficznego "Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny".

Fundacja Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie zaprasza do udziału w V edycji Konkursu Fotograficznego "Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny".

Podstawowym celem konkursu jest promowanie piękna naszego kraju oraz odkrywania niezwykłych zakątków naszej Ojczyzny; rozbudzanie wśród młodzieży zainteresowania przyrodą, kulturą i tradycją naszej Ojczyzny; rozwijanie umiejętności obserwacji, wrażliwości artystycznej, inwencji twórczej i kreatywności oraz prezentacja twórczości młodzieży w dziedzinie fotografii.

Honorowy Patronat nad konkursem objęli:

 • Minister Edukacji Narodowej
 • Marszałek Województwa Mazowieckiego
 • Prowincja Warszawska - Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu
 • Katedra Genologii Dziennikarskiej i Fotografii, UW
 • Fotoklub RP Stowarzyszenie Twórców
 • Rosikon press
 • Komisja Fotografii Krajoznawczej ZG PTTK
 • Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK im. Waldemara Dońca
 • KONDRAT- MEDIA

Patronat Medialny:

 • Radio dla Ciebie
 • Czasopismo „Geografia w Szkole”

Tematem fotografii powinny być niezwykłe krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca naszej Ojczyzny. Mogą to być miejsca dotąd nieznane lub mniej znane, ale wykonane w niestandardowych ujęciach, prezentujące w ciekawy i niekonwencjonalny sposób ich walory.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: Szkoła podstawowa (kl. IV-VIII), Szkoła średnia.

Ogłoszenie konkursu: 1 czerwca 2020 r.

Nadsyłanie prac do dnia 30 września 2020 r.

Rozstrzygnięcie konkursu: 30 października 2020 r.

Obecna edycja konkursu, w związku z wyjątkową sytuację spowodowaną pandemią Covid-19, odbędzie się w formie elektronicznej. Prace należy przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 30 września 2020 r..

Więcej informacji na stronie internetowej: 

http://nazaretankifundacja.pl/

https://www.facebook.com/fundacja.nazaretanki/

Regulamin konkursu

„Polscy lotnicy w Bitwie o Anglię” - konkurs plastyczny

Konkurs polega na własnoręcznym wykonaniu pracy dowolną metodą plastyczną (np. rysunek, szkic, malunku, kolaż itp.), przedstawiającej autorską wizję udziału polskich lotników w Bitwie o Anglię. Każda praca powinna zawierać tytuł nawiązujący do wybranego epizodu Bitwy o Anglię, a także maksymalnie 3 zdaniowy opis, zamieszczony u dołu pracy lub na jej odwrocie. Dopuszczalny format wykonywanych prac to A4 lub A3. Są trzy kategorie wiekowe: 7-9 lat, 10-12 lat i 13-15 lat. Nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca w każdej z trzech kategorii wiekowych. Nagrodzeni uczestnicy otrzymają od Oddziału IPN Wrocław pakiety edukacyjne w tym gry planszowe wydane przez IPN.
Organizator: IPN Wrocław
Koordynator szkolny: Edyta Kocaj Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prace należy nadsyłać na adres korespondencyjny Oddziału IPN-KŚZpNP we Wrocławiu, ul. Długosza 48, 51-162 Wrocław do 8 czerwca 2020 r. 
Link do szczegółów konkursu i regulamin
https://wroclaw.ipn.gov.pl/wro/aktualnosci/98754,Konkurs-plastyczny-Polscy-lotnicy-w-Bitwie-o-Anglie.html